Gebze Hurda Fiyatları

By | Ağustos 26, 2018
GEBZE hurda fiyatı

Gebze hurda fiyatları isimli bu başlığımıza geçmeden önce geri dönüşümün amacının ne olduğuna kısaca değinmek istiyoruz. Bilindiği üzere dünya genelinde kaynakların azalması söz konusu olmaktadır. Küresel ısınma gibi dünyayı tehdit eden etkenlerin de olmasından dolayı maden rezervleri artık azalmakta ve neredeyse tükenme seviyelerine kadar düşmektedir. Bu sebeple geri dönüşümde aslında hedeflenen konu kaynakların gereksiz kullanılmasını önlemektir. Kaynakların sürekli incelenmesi hala bakır, demir, çinko, kalay, nikel, kurşun, çelik gibi madenlerin kaynaklardan çıkarılması işlemleri sürmektedir. Ancak geri dönüşüm sayesinde bu kaynaklar korunabilmektedir. Geri dönüşüm yöntemi ile geri kazanılan madenler ülke ekonomisine, çevreye, doğaya ve dünyaya katkı sağlamaktadır. Gebze hurda bakır fiyatları başta olmak üzere sizlere yazımızın devamında tüm geri dönüşüme kazandırılacak metallerin fiyatlarından bahsediyor olacağız.

Firmamızın misyonu öncelikle kaynakların korunmasıdır. Elimizden geldiğince kağıt, kurşun, çinko, demir, bakır, alüminyum, sarı gibi madenlerin geri dönüşümünü sağlamaktır. Gebze alüminyum hurda fiyatları da listemizde belirtilmektedir.

Gebze çinko hurda fiyatları son zamanlarda yükselişe geçmiş ve özellikle tonajlı alımlarda elimizden geldiğince minimum kar elde ederek çinkonun geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız.

Gebze hurda krom fiyatları emin olabilirsiniz ki en yüksek fiyatı vererek sizlerden alımı talep etmekteyiz. Gerçekten krom artığı varsa, hurda krom varsa analizleri neyi gösteriyor ise Gebze hurda fiyatları isimli başlığımız altından fiyatları kontrol ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Gebze Güncel Hurda Fiyatları Listesi

Fiyatlar aşağıdaki şekilde olsa da hurda fiyatları değişkenlik gösterebilir. 0505 004 07 02 satmak istediğiniz hurdaları bu numaranın WhatsApp uygulamasına göndererek fiyat alabilirsiniz.

HURDA DEMİR FİYATLARIGÜNCEL FİYAT
02.03.2022
DKP Hurda7.410 TL
Ekstra Hurda7.040 TL
1. Grup Hurda7.00 TL
2. Grup Hurda6,90 TL
Demir Talaşı6,130 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.