Çayırova Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Ayırova Hurdaci

Çayırova Gebze’ye en yakın bölgelerden birisidir. Kocaeli’nin son durağı İstanbul’un hemen girişi olan Tuzla’ya yakınlığı ile bilinir. Sanayi bölgelerinin kesişim noktalarından birisi olduğu için Çayırova hurdacı alanında da etkili bir yere sahiptir. Firmamız tam olarak Çayırova sınırları içerisindedir ve hurdacılık ve geri dönüşüm üzerine süreçleri bulunmaktadır. Her ne kadar bölgede Tuzla Sanayi bölgesi, Gebze Organize Sanayi bölgesi olsa da bazı fabrikaları, işletmelere ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede hurda bakır başta olmak üzere çeşitli ev eşyalarının hurdaları göze çarpmaktadır.

Çayırova Hurda Çeşitleri

Demir hurdası başta olmak üzere hurda kablo, hurda sarı, hurda kurşun, akü hurdası, inşaat demiri hurdası, beyaz eşya hurdası gibi süreçlerimiz bulunmaktadır. Firmamız her türlü hurda alımını gerçekleştirmektedir. Çayırova okul hurdası, hastane hurdası, otel hurdası gibi alımları da yapmaktadır.

Çayırova hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede günlük olarak güncellenen hurda fiyatları hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çayırova alüminyum hurdası alımı gerçekleştiren firmamız yumuşak alüminyum, sert alüminyum veya alüminyum talaşı almaktadır.

Çayırova hurda krom alımı veya hurda plastik alımı gerçekleştirmektedir. Ayrıca işletmeler için özel olarak konteyner sistemi bırakabilmektedir. Dolduğu zaman boş konteyner konulur dolusu tarafımızca yetiştirilmiş personel tarafından alınır.

Kablo geri dönüşüm konusunda da Çayırova hurdacı firmamız aktif bir rol üstlenmektedir. Kablonun cinsine, türüne göre çok damarlı veya tek damarlı olmasına göre fiyat verilmektedir. Elektrik tesisatı kablosu veya herhangi bir elektrik aksamından çıkacak olan kabloların değerinde alınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Çayırova ayrıca Şekerpınar bölgesine yakın olmasıyla bilinir. Şekerpınar ile Çayırova arasında bulunan fabrikalardan hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Çayırova çatı sacı, DKP, köşebent gibi çatı malzemeleri alımı da gerçekleştirmektedir.

Çayırova geri dönüşüm firmaları arasında işini hakkıyla yapan, dürüst, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluş olmasından dolayı her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Varil hurdası, nikel hurdası, demir veya kalay hurdası alımları da gerçekleştirmektedir.

Çayırova hurdacı olarak tuzla hurda, gebze hurda, Şekerpınar hurda, orhanlı hurda, darıca hurda, istasyon mahallesi hurdacı, Dilovası hurda, körfez hurda, tavşancıl hurda alım bölgeleri olarak sıklıkla ziyaret ettiğimiz bölgelerden birisidir.

Çayırova Başlıca Hurda Alımlarımız

Hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, demir talaşı, alüminyum talaşı, Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda, asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, sarı musluk, demir su boruları, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir