Fabrikalara Konteyner Koyan Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Konteyner Hizmeti Veren Hurdaci

Firmamız Gebze bölgesinde hizmet veren bir geri dönüşüm firmasıdır. Buna göre Gebze’de herhangi bir fabrikanın imalat atıklarını biriktirmek için Gebze fabrika konteyner hurdacısı olarak istediğiniz herhangi bir alana konteyner bırakmaktayız. Buna göre hem firmanızda biriken hurdalar derli toplu olacağı gibi hem de konteyner bırakan hurdacı olarak fabrikanızdan hızlı şekilde hurda alımı gerçekleştirmek mümkün olabilecektir. Sadece Gebze bölgesinde değil Tuzla, Pendik, Dilovası gibi çevre ilçelere de konteyner hizmeti veren hurdacı olarak sürecimiz bulunmaktadır.

İstanbul konteyner koyan hurdacı firması olarak İstanbul’un her ilçesine, her semtine konteyner bırakabilmekteyiz. Hurdanız krom olabilir, bakır olabilir veya alüminyum olabilir. Aklınıza gelebilecek demir hurdası için bile konteyner bırakabilmekteyiz. Fabrika imalat atığı konteyner hizmeti veren firmamız aynı zamanda şantiyeye konteyner bırakan hurdacı unvanına sahiptir. İnşaat alanına konteyner koyan hurdacı olarak da sürecimiz vardır.

Konteyner Koyulması Size Ne Kazandırır?

Sahanızda, şantiyenizde, fabrikanızda düzensiz bir hurda birikiminin önüne geçilmiş olur. Hem daha az yer kaplayacak şekilde hurdalar konteyner içerisinde toplanır, hem de hurda satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz gibi nakit ödeme ile konteyner doldukça alım gerçekleşir. Şantiye sahasına konteyner bırakan hurdacı olarak görevimiz en başta güvenilir bir hizmet vermek olacaktır.

Alüminyum imalat artığı için konteyner koyan hurdacı olarak alüminyum parçalarınız daha derli toplu bir şekilde konteyner içerisinde toplanır. Daha sonrasında dolması durumunda bizimle iletişime geçerek dolusunu alır, boş konteyner bırakılarak süreç devam ettirilir. Hem zamandan kazanç sağlanır hem de temiz bir iş süreci yapılır.

Elektrik kablosu hurdası için konteyner bırakan firma olarak da artık elektrik kablolarınızın alımı için konteyner hizmetimiz bulunmaktadır. Bakır alan firmalar arasında en yüksek fiyatı verdiğimiz gibi temiz iş çıkarmak adına teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuz ile konteyner hizmeti veren geri dönüşüm firmaları arasında yer almaktayız.

İlginizi Çekebilir:  Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

Firmamızı arayarak konteyner hizmeti almak istediğiniz zaman hızlı bir şekilde boş konteyner istenilen alana bırakılır. Daha sonrasında ise fiyat verilerek siz değerli müşterimize üstün hizmet sağlarız. Şantiye alanına konteyner bırakan firma olarak sizi depolama sıkıntısından kurtardığımız gibi amatör bir şekilde hurda alımından sizi kurtarmış oluruz. İstediğiniz herhangi bir hurda için konteyner talebinde bulunabilirsiniz. Krom hurdası için konteyner koyan hurdacı arayışındaysanız Gebze ve İstanbul konteyner bırakan hurdacı olarak sürecimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışan personellerimiz hurda sektöründe uzmanlaşmış, gerekli eğitimlere tabi tutulmuş ve sertifikalandırılmıştır. Buna göre konteyner hizmeti veren bir geri dönüşüm firması arıyorsanız işinizi şansa bırakmadan bizim gibi profesyonel hizmet veren bir firma ile çalışabilirsiniz.

Hurdalarınız Konteyner’da Biriksin

Ne üretirseniz üretin, ister alüminyum doğrama, ister makine parçaları, isterseniz demir artığı gibi tüm süreçleriniz için konteyner hizmeti sunmaktayız. Konteyner hizmeti veren hurdacı olarak sizlerden ekstra bir konteyner koyma bedeli talep etmiyoruz. Sürekli hurda parçalar çıkıyorsa ve bu parçaları açık alanda bekletmek, depolamak ya da stoklamak sizin işlerinizi aksatıyorsa sırf bu iş için personel çalıştırmak zorunda kalıyorsanız firmanızın bu gibi yükünü hiçbir maliyet beklemeden biz üstleniyoruz.

Çalışma Mantığımız Nasıl İşliyor?

Örneğin bizi aradınız ve hurdalarınız için konteyner talep ettiniz. Sizin bu talebinize istinaden konteyner yüklü aracımız ile bulunduğunuz yere geliriz ve sizin gösterdiğiniz boş alana boş konteynerı bırakırız. Dolmasını bekleriz ve bizi arayarak dolduğunu bize iletirsiniz. Şoför göndeririz ve bu şoför aynı zamanda gelirken yine boş konteyner ile gelecektir. Boşunu aynı alana bırakarak dolusunu kantara girerek tartar. Firma yetkiliniz nezdinde tartım yapılır ve anlaşılan fiyat üzerinden alım gerçekleştirilir. Personelimiz gerekli iş süreci hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olup tüm sorumluluk tarafımıza ait olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Şile Oruçoğlu Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Hurdaların birikeceği konteyner koyan veya bıraka hurdacı olarak sürecimiz aktif bir şekilde devam etmektedir. Bugün onlarca fabrikaya, şantiyeye veya imalat artığı olan firmaların belirttiği noktalara konteyner bırakmaktayız. Referansımız bu konuda güçlüdür ve sizi rahatlatacak olan konteyner sistemi ile sizde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan En Yakın Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir