Klima Santral Hurdası

By | Şubat 5, 2023
Klima Santral Hurdasi

Firmamız klima santral hurdası olarak ikinci el malzeme olarak satın almaktadır. Geri dönüşüm firması olmamızın verdiği avantaj ile sizlerde satın alacağımız hurda klima santrali yeniden geri dönüşüme kazandırılarak doğaya zarar vermeden etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Endüstriyel klima hurdası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Okullar, AVM, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, oteller için oldukça kullanışlı olan klima santrali bazı dönemlerde arızalanarak yüklü maliyet çıkarabilmektedir. Bazı zamanlarda da artık etkisini yitirmekte, kullanılamayacak duruma gelerek yenilenmek üzere klima santral hurdası olarak geri dönüşüm firmalarına verilmektedir. Klima santralleri başta soğutma, ısıtma ve nemlendirme görevi görürler. Büyük bir alışveriş merkezinde rahatlıkla görebileceğiniz şekildedir. Her mağazanın kliması aynı sistem üzerinden çalıştığı gibi de düşünülebilir. Son yıllarda okullarda da sıklıkla karşılaştığımız klima santralleri belli bir zaman sonra kullanım ömrünü tamamlamakta ve tamir edilmesi veya onarılması çok ciddi maliyetler istemektedir.

Ayrıca havuz nem alma santralleri de bulunmaktadır. Nem alıcı santral hurdası için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Santral hurdası yaptığımız için piyasanın en iyi fiyatını vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Sığınak havalandırma santrali hurdası için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klima santral hurdası kategorisinde yer alan tüm hurdalarınızı bize güvenerek satabilirsiniz. Üstelik tamamen nakit ödeme ile yerinden alınmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemi hurdası olarak bilinen tavan tipi klima santrali hurdası için ayrıca tüm klima hurdaları için bizi arayabilirsiniz. Özellikle İstanbul klima santrali hurdacısı olarak görev yapıyor olsak da bizimle iletişime geçmeniz durumunda diğer il ve ilçelerden alımlar gerçekleştirebiliriz.

Isıtma, soğutma, nemlendirme ve nem alma özelliğine sahip olan hijyenik klima santrali bilindiği üzere hastane ve ilaç üretimi yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Hijyenik klima santrali hurdası için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Klima Hurdası

Klima santral hurdası alımı yapan yerler arasında bulunan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve taleplerinizi 7/24 WhatsApp üzerinden de almaya devam ediyor. Satmak istediğiniz herhangi bir klima santrali hurdası resimlerini iletişim alanında bulunan numaramıza gönderebilir, mail adresimize gönderebilir ve istediğiniz saatlerde bizi arayarak fiyat teklifi etmemizi isteyebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir