Barkod Okuyucu Hurdası

By | Ağustos 10, 2018
Hurda Barkod Okuyucu

Çeşitli firmalar tarafından üretilmiş olan hurda barkod yazıcı çalışma şartlarına bağlı olarak üretilen ve barkod okuma, karekod okuma gibi işlevleri olan üründür. Bu cihazın teknik ve donanımsal özellikleri sayesinde pek çok veriyi hızlı bir biçimde zaman kaybetmeden girmek mümkün olmaktadır. Görsel olarak da tasarımı ile kullanıcılardan tam not alan bu cihaz taşınabilir olması nedeniyle barkod okuyucu olarak uzun saatler boyunca kullanılabilmektedir.

Donanımsal özelliklerinin diğer pek çok cihazdan çok daha üstün olarak yapılmış olması sayesinde barkod okuyucular piyasasında tercih edilirliği yüksektir. Kısa mesafede gerçekleşen düşmelere karşı dayanıklı olarak üretilmiş cihazlardır. Bu konu hakkında uygulanan testlerde beton yapılar kullanılarak cihazın sert zemine düşmesi halinde oluşacak arızalar hesaplanmıştır. 2 yıl servis garantili olarak piyasaya sürülen cihazın belleğinin oldukça yüksek olması sayesinde pek çok veri girişi ek seferde yapılabilmektedir.

İşlemleriniz için firma bütçenize zarar vermeyecek biçimde doğru barkod printer seçmeniz durumunda uzun yıllar kullanılabilir veri aktarım cihazlarına sahip olabilirsiniz. Servis alt yapısı sayesinde her türlü desteği sunan markanın bu ürünü yeni sürümüne güncellenerek her zaman teknolojik olarak yenilenebilme özelliğine sahiptir. Hızlı ve güvenli veri transferleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hem Ram hem de ROM belleğin yüksek kapasitede olacak şekilde sunulması sayesinde haftalarca çok fazla veri girişi yapabilir ve bunları hafızada saklı tutabilirsiniz. Barkod okuyucu hurdası firmamızca alınır. Hafıza konusunda artırılabilir kart desteğine sahip olan bir modeldir. Pek çok hurda barkod okuyucu  dâhili hafızası dışında artırılabilen hafıza yeteneğine sahip değilken, bu cihaz da dilediğiniz kadar yükleme yapabiliyorsunuz. Cihazın teknik ve donanımsal özellikleri tablo şeklinde aşağıda açıkça belirtilmiştir.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan El Terminali Hurdası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Kartal Bilgisayar Hurdası

One thought on “Barkod Okuyucu Hurdası

  1. ali

    Merhaba Barkod yazıcı ve okuyucu hurdası var mı elinizde. Varsa fiyatları nedir..

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir