Elektrik Pano Hurdası

By | Mayıs 5, 2024
Elektrik Pano Hurda

Hurda elektrik panosu alan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.  Genel olarak fabrikaların elektrik aksamlarında değişme veya yenileme gibi süreçlerde atıl olarak işleme alınan elektrik panoları tarafımızca alınmaktadır. Fabrika söküm sürecinde eğer elektrik panosu hurdası için bir geri dönüşüm firmasına ihtiyacınız varsa bizi arayın gelip elektrik panosunu yerinden sökelim. Üstelik söküm işlemleri için ekstra ücret talebimiz kesinlikle olmaz. Siz elinizi bile sürmeyin biz gerekli önlemleri alarak elektrik teknisyenimiz ile birlikte söküm sürecini halledebiliriz. Gebze elektrik pano hurdası alımı yapıyor olsak da İstanbul hurda elektrik panosu alımını da tüm ilçelerden yapmaktayız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim alanında bulunan numaralarımızdan bizi aramaktır.

Gebze Hurda Elektrik Panosu Alımı

Firmamız Net hurdacılık olarak faaliyet göstermektedir. Malumunuz elektrik panosu hurdası alımı yapan hurdacıya ulaşmak oldukça zordur. Çünkü büyük bir fabrikanın elektrik panosunun sökülmesi bir hayli zordur. Bizler alanında deneyimli personelimiz ile sertifikalı ve iş güvenliği sağlığı belgesine sahip uzman elektrik teknisyenimiz ile birlikte gelerek pano söküm işini yapmaktayız. Bu süreçte her hurdacı pano alımını gerçekleştiremez. Hurda elektrik pano fiyatları ise oldukça yüksek seviyelerde tutulmaktadır. Gebze’de herhangi bir fabrikanın elektrik pano sökümünü yaparak yerinden nakit ödeme yaparak alımı gerçekleştiririz. Başlıca alım yerlerimiz; Pendik hurda pano, Tuzla hurda pano, Dilovası elektrik panosu hurdası gibi ve tüm Anadolu yakası, Avrupa yakasından elektrik hurda pano sökümü ve alımı yapmaktayız.

Hurda Elektrik Panosu Fiyatları

Her geçen gün yeni fiyatlar ile güncellenen bir süreç olduğu için net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Elektrik panosu içerisindeki tüm elektronik devre elemanları sökülerek geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bu nedenle her parçanın fiyatı değişkenlik gösterdiği için genel anlamda yükselmektedir. Bu nedenle elektrik pano hurda fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Arızalı Elektrik Panosu Hurda Alımı

Genel olarak yüksek gerilme maruz kalınması durumunda veya elektrik aksamındaki bir kısa devre sonucunda panoların elektronik kartlarında yanma meydana gelebilmektedir. Bu kartların gövdesi tüm elektronik devre elemanlarını üzerine montaj ettiği için yapılması ya da tamir edilmesi pek mümkün olmaz. Arızalı elektrik pano hurdası alımı için bizimle iletişime geçin ce yüksek maliyetlerden kurtulun.

Şalter panosu olarak da bilinen bu panolar geri dönüşüm firmamız tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Bu nedenle bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firmamız sadece elektrik pano hurdası alımı sürecini yapmakla sınırlı kalmıyor. Elektrik motorları, dinamo motorları, elektrik tesisatı kabloları gibi aklınıza gelebilecek tüm elektrik parçalarını, aksamlarının hurdalarını almaktadır.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir