Sarı Hurdası

By | Şubat 5, 2023
Hurda Sarı

Sarı Hurdası Alanlar

Net Hurdacı Firması olarak kurumsal yapımız ile geri dönüşüm alanında hizmet veren değerli bir yapıyız. Sizlere Kocaeli merkezli olarak Kocaeli ilinde ve İstanbul Anadolu yakasında sizlere hurda alım hizmeti vermekteyiz. Gebze hurdacı bölgesi olarak geçen bölgede sizlere vermiş olduğumuz bu geri dönüşüm hizmeti kapsamında sarı (pirinç) hurdası alım hizmeti de sağlamaktayız.

Net Hurdacı olarak sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında hurdalarının değerinde almakta, güler yüzlü ve profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız. İletişim ağlarımız üzerinden birçok farklı yol ile bizlere ulaşabilir, gerekli hizmet sürecini talep ederek başlatabilirsiniz.

Çevrimiçi Hurda Alım İşlemi Teklif Sürecimiz

Firma olarak sizlere vermiş olduğumuz bu sarı hurdası alım hizmetlerimizi teknolojik gelişmelerden faydalanarak daha kolay ve modern bir yol ile sizlere aktarmaktayız. Bu sürecin başlatılması ve talep edilmesi adına Net Hurdacı olarak sitemizde bulunan tıkla teklif al bölümü ile bizlerle irtibata geçebilir ve sarı hurdalarınızı bizlere görsel olarak atarak kg bazında fiyat alabiliriniz. Ya da ara fiyat al butonuna basarak sizlere göstermiş olduğu iletişim numarası üzerinden bizlere ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere güler yüzlü ve modern bir süreç ile hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Hızlı ve Adresinizden Sarı Hurda Alım Hizmetimiz

Günlük yaşantımız esnasında çok sık bir şeklide kullanılan bu dayanıklı, uzun ömürlü, korozyon oluşturmayan ve iletkenlik özelliği göstermesinden dolayı birçok farklı sektörde kullanım imkânı bulan sarı hurdası ( pirinç hurdası ) malzemeleri sizlerden alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sıhhi tesisat, nalburiye, elektronik ve denizcilikte çok sık kullanılan bu materyalleri geri kazandırarak büyük bir işe imza atmaktayız.

İlginizi Çekebilir:  Gebze sarı hurdası kaç para?

Uygun Fiyatlı, Değerinde Hurda Fiyatlama Politikamız

Sarı hurdası birçok farklı kalite ile sektörlerde kullanım imkânı bulan bir materyaldir. Bu yüzden hurdanın pirinç kalitesine göre değerinde bir fiyatlama uygulanması gerekmektedir. Bizler Net Hurdası olarak kurum misyonumuz gereği sizlere hem uygun fiyatlar ile hizmet vermekte hem de hurdanızın değerinde bir fiyatlama politikası uygulamaktayız. Sizlerde elinizde bulunan hurdalarınızı değerinde bir fiyatlama ile satmak isterseniz, kurum olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Doğal kaynaklar sınırsız değildir. Bu nedenle dikkatli kullanılmaları gerekmektedir. Dikkatlice kullanılmayan doğal kaynakların tükenmesi durumunda ortaya hiç de hoş olmayan durumlar çıkacaktır. Aynı zamanda doğal kaynaklardan dönüştürülen her metal çevre kirliliğine neden olmaktadır. Kaynak israfını önlemek ve aynı zamanda hayat standartlarını yükseltmek için yapılması gereken şey enerji krizinin aşılmasıdır. Enerji krizinin aşılması için de geri dönüşümden faydalanılması gerekmektedir. Avrupa Ekonomik Topluluğu da aynı zamanda kaynakların geri dönüşümünü sağlamak için bazı tedbirler alınması gereğine vurgu yapmaktadır.

Sarı hurdası, pirinç hurdası olarak da nitelendirilmektedir. Demir hurdası ve bakır hurdası gibi pek çok hurda çeşidi hurdacılar tarafından toplanmakta ve bazı geri dönüşüm merkezlerine ulaştırılmaktadır. Bu sayede kullanılmayan geri dönüştürülebilir olan pek çok atık madde hammadde olarak farklı yöntemlerle dönüştürülmektedir. Hammaddeye ihtiyacının azalması için tüketilen maddeler yeniden geri dönüşüm halkasının içine aktarılmalıdır. Bu şekilde doğal dengenin korunmasına ve doğaya verilen zararın azalmasına yardımcı olunabilir.

Gelişmekte olan pek çok ülke kaynak israfına son vermek için hurdacılık sektörüne önem vermektedir. Sarı hurda aynı zamanda bronz hurda olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanında pirinç adı ile de adlandırılmaktadır. Bronz bakır, çinko ve tunç da aynı şekilde sarı hurdayı oluşturmaktadır. Pirinçte bulunan elementlerin kurşun, demir ve alüminyum olduğu bilinmektedir. Söz konusu maddelerin oranına göre pirincin kırılganlığının belirlenmesi söz konusudur. Pirincin rengi altına benzemektedir. Dolayısıyla söz konusu madde sanat eserlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Armatürlerde de yoğun olarak kullanıldığı bilinmektedir. Vidalar, çaydanlıklar, tepsiler, makine parçaları gibi pek çok farklı eşyada da söz konusu sarı hurdanın kullanıldığı söylenebilir.

İlginizi Çekebilir:  Gebze sarı hurdası kaç para?

Hurdacıların pek çoğu sarı hurdaya da diğer metal hurdalar kadar önem vermektedir. Hurda tel şeklinde olabildiği gibi, farklı halkalar şeklinde olabilmektedir. Aynı zamanda çivi şeklinde olan hurdalar da bulunmaktadır. Söz konusu hurdaların ortak noktası farklı alanlarda kullanılabilmesidir. Dolayısıyla tam da bu nedenle bu hurdaların her birinin hurdacılar tarafından temin edilmesi farklı sektörlere kaynak sağlamak anlamında gereklidir.

Sarı hurdasının yanında demir hurdası ya da bakır hurdası da özellikle otomotiv sektörü, endüstri sektörü, tekstil, sanayi gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Bakır hurdasının daha çok kuyumculuk sektöründe kullanıldığı bilinmektedir. Diğer hurdaların ise farklı alanlarda kullanımı söz konusudur. Önemli olan çevre kirliliğine mahal vermeden hurdaların geri dönüşümünün sağlanması ve yeniden ekonomiye kazandırılmasıdır. Bu şekilde ekonomik gelişmeye de katkı sunulacaktır.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir