ikinci El Konteyner Hurdası

By | Şubat 5, 2023

Hayatımızın her alanında konteyner görebilmekteyiz. İnsanların sıklıkla tercih ettiği konteyner’lar birçok farklı kategoride imal edilebilmektedir. Bizler ikinci el konteyner alımı ve satımı yapan bir firma olarak konteyner hurdası olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gebze bölgesinde bulunan şirketimiz tüm Türkiye geneli alım yapmaktadır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ikinci el konteyner satışı yapabilirsiniz. Peki, hangi konteynerları alıyoruz?

İkinci el konteyner güvenlik kabini sıklıkla aldıklarımız arasındadır. Eski ya da yeni ikinci el olarak alınır ve kesinlikle hurda fiyatına sizden alınmak istenmez. Piyasada birçok hurdacı konteyner alım ve satımı yapar ancak bizim vereceğimiz rakamlar bir tık yukarıda olmaktadır.2. el ofis konteynerı alanlar listesinde belki de birinci sırada biz bulunuyoruz. Birçok insan ikinci el ofis konteyner alımını sizden yaptığı zaman bizlere getirmektedir. Yani arada komisyoncu bulunabilmektedir. Aynı şekilde ikinci el yük konteynerı alımı da gerçekleştirmekteyiz. ikinci el işçi konteynerı ve 2. El boş konteyner tarafımızca satın alınmaktadır. Gebze ve bölgesinde hizmetlerimiz mevcuttur. Tek yapmanız gereken ikinci el konteyner satmak için whatsapp numaramızdan resmini çekip göndermeniz yeterlidir.

Firmamız ikinci el yemekhane konteynerı alımı yapmaktadır. Ölçüleri, ebatları veya odası sayısı ne olursa olsun bizimle iletişime geçerek ikinci el konteyner satışı yapabilirsiniz. ikinci el yaşam konteynerı başta olmak üzere ikinci el mobo alan firmalar arasındayız. İkinci el depo konteynerı alımı gerçekleştirmekteyiz.

Biz faaliyetlerimizi ağırlıklı olarak malzeme alımı ve satımı üzerine yoğunluk veren bir geri dönüşüm firmasıyız. Firmamız Gebze’de bulunuyor olup Türkiye genelinden ikinci el konteyner alımı yapmaktayız. Bizi daha çok konteyner hurdası olarak rehberinize kayıt etmenizi öneriyoruz. Ayı şekilde ikinci el menfezli konteyner alımı da yapmaktayız.

Depo içinde kullanılan ofis konteynerı olarak tercih edilen İSO ikinci el konteyner en çok alımını ve satımını yaptıklarımız arasındadır. ikinci el tek odalı konteyner ve 2. El iki odalı koteyner alımlarımız mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Konteyner Hurdası

ikinci el şantiye konteyner satışı yapmak için şuan da doğru adrese olduğunuzu ulutmayınız. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun bizi arayarak ikinci el konteyner alan hurdacı unvanımız ile bize satış yapabilirsiniz.

İkinci el tek odalı wc’li konteyner alımı yapan bir firma olarak iki odalı konteyner alımı, 2. El tuvaletli konteyner alımı da gerçekleştirmekteyiz. İkinci el 2 oda wc duş ve mutfak konteyneri ve 2. El birleşimli konteyner almaktayız.

İkinci el güvenlik konteynerı için bizi arayarak bilgi almanızda fayda olacaktır Çünkü hurda olarak değil de ikinci el eşya niyetinde aldığımız için fiyatları hurdadan üstün tutmaktayız. Tek oda şantiye konteynerı en çok alımını ve satımını yaptığımız ürünler arasındadır. Tuvaletli konteyner, ikinci el tuvaletli banyolu mutfaklı konteyner alan firmalar arasındayız. Özellikle istanbuk ikinci el konteyner firması olarak tanınmaktayız.

İkinci El Konteyner Alımı Yapıyoruz

Elinizde kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası olarak beklettiğiniz artık işime yaramaz dediğiniz ikinci el konteyner için bizi arayabilirsiniz. Üstelik siz hiçbir şekilde elinizi sürmeden bize satabilirsiniz. Yerinden kaldırırız ve ödemesini nakit olarak size yaparız. Fiyatı yüksek olarak görebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir