ikinci El inşaat Malzemesi Hurdası

By | Şubat 5, 2023
2.El Insat Malzemesi

İnşaat sektörünün Türkiye’de en fazla ilgi gördüğü yer hiç kuşkusuz İstanbul olarak bilinmektedir. İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinde birisi olduğu için sürekli göç almasıyla bilinmesinden dolayı inşaat sektörü de bir hayli yoğun çalışmaktadır. Devlet destekli kentsel dönüşüm projeleri de İstanbul’un bazı semtleri için artış gösterdiğini görmekteyiz. Gerek kentsel dönüşüm projesinde, gerekse herhangi bir durum nedeniyle inşaat malzemelerini ikinci el olarak satın almaktayız. Bizleri ikinci el inşaat malzemesi alan hurdacı olarak görmeniz yeterlidir. Bina yıkımından sonra ortaya çıkacak olan alüminyum pencere çerçeveleri, PVC, çelik kapı, hurda demir gibi süreçler için bizimle iletişime geçerek bina yıkım karşılığı hurdalarınızı alalım.

Inşaat Malzemesi Ikinci El

Şantiye Sahasından Hurda Alımı

İnşaat hurdası denildiği zaman akla sadece bina yıkımı sonrası alınacak hurdalar gelmemelidir. İnşaat sahası olarak kullandığınız şantiyelerde bulunan ne var ne yoksa ikinci el malzeme niyetine satın almaktayız. Başlıca; iskele demiri, teleskopik direk, inşaat demiri ve ikinci el çatı malzemeleri gibi süreçlerde aktif bir rol üstlenmekteyiz. Firmamız geri dönüşüm üzerine iş yapıyor olsa da sizler bizleri hurdacı gözüyle görüyor olsanız da şantiye hurdası adı altında alımlarımız genel olarak ikinci el inşaat malzemesi üzerine olmaktadır. Yani inşaat malzemeleri hurda olarak değil ikinci el malzeme olarak sizlerde satı alınacaktır.

Inşaat Malzemesi Hurda

Şantiye içerisinde bulunan hurda olarak gördüğünüz ya da ikinci el malzeme olarak gördüğünüz ne varsa WhatsApp numaramızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Fotoğraflarını çekip bize göndermeniz durumunda anında fiyat verilecek ve anlaşmamız durumunda siz elinizi bile sürmeden bize satışını gerçekleştirebilirsiniz. Hurda satı alımlarımız kesinlikle peşin olarak ödenmektedir.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte profesyonel bir çalışma sağlayarak sizlerde gelecek olan talepleri en iyi şekilde değerlendirmek üzere çalışmaya başlarız. İstanbul Avrupa yakası ikinci el inşaat malzemesi satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ikinci el inşaat malzemesi alan yerler olarak da rehberinize bizleri kaydedebilirsiniz. İnşaat sahanızın herhangi bir kenarına hurda konteyner koyarak hurdaya ayırdığınız malzemeleri konteyner içerisinde biriktirmeniz durumunda anında hızlı bir süreç işletmiş oluruz. Satacağınız hurdanın resimlerini bize göndermeni ise hızlı bir aksiyon için etkili olacaktır. Bizler inşaat hurdası olarak çıktığımız bu yolda ikinci el inşaat malzemesi alan firmalar arasında güçlü ir yapıyla durmaktayız.

Hurdacı iletişim: 0505 004 07 02

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir