Hurda Alüminyum Tel Alan Firmalar

By | Kasım 5, 2018

Günümüzde alüminyum malzemesinin sıklıkla kullanılmasının nedenleri arasında hafif olması, esnek olması ve korozyona karşı dirençli olmasından kaynaklıdır. Korozyon nedir kısaca bahsedelim. Paslanmaması, kireçlenmemesi ve kolay aşınmaması anlamına gelir. Alüminyum tel genel olarak sanayi alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda alüminyum tel alan firmalar arasında yerimizi almamızın önemli nedenlerinden birisi de yüksek fiyat vererek almamızdan kayaklıdır. Alüminyum tel elde etmek için geri dönüşümün oldukça önemi vardır. Alüminyum tel elde edebilmek için eritme ve külçe şekline getirilmesi ile işlenerek yapılmaktadır. Elde edilen alüminyum tel makaralara sarılarak isteğe göre kesilerek kullanılabilmektedir.

Alüminyum tel kullanım alanları ağırlıklı olarak sanayi alanındadır. Gebze alüminyum tel ala firmamız sizi bilgilendirmek isterse eğer; Alüminyum iletken tellerin üretilmesi ve kullanılması, eloksal tesisler, perçim imalatı gibi yerlerde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Havai hat teli olarak da isimlendirilmektedir. Yüksek gerilim iletkenini kısa mesafelerde etkili bir şekilde iletmektedir. Havai hattı teli hurdası ise bizim tarafımızca alınır ve geri dönüşüme yeniden kazandırılır.

Artık kullanmaya gerek kalmadığını düşündüğünüz, depolarınızda, şantiyelerinizde bulunan ihtiyaç dışı olan tüm alüminyum tel hurda olarak bize satabilirsiniz. Her ne kadar hurda olarak lanse ediyor olsak da emin olabilirsiniz ki güncel piyasanın yüksek fiyatlarını veren hurdacı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bir önceki yazımız olan Gebze Alüminyum Hurdası 0505 004 07 02 başlıklı makalemizde Gebze araiş alüminyum hurdası, Gebze hurda alüminyum fiyatları ve Gebze sert alüminyum hurdası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir