Gebze sarı hurdası kaç para?

By | Nisan 11, 2022
Gebze-Sari-Hurdasi-Kac-Para

Gebze sarı hurdası kaç para? Sektörün en çok merak edilen sorularından biri olan bu soruya en doğru yanıtı bulmak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sarı ya da pirinç hurdası olarak bilinen bu hurda türleri içerisinde onlarca hatta binlerce farklı ürün çeşidi bulunur. Elinizde bulunan sarı hurda kategorisine giren tüm hurdalık malzemeleri kısa sürede satmak ister misiniz? O halde Gebze sarı hurdası kaç para sorunuza firmamız ile doğru cevabı bulabilirsiniz. Bakır ve çinkonun karışımından elde edilen sarı maddenin kullanıldığı tüm ürünlerde sarı hurda kapsamında giriyor. Bileşiminde adi sarılar ve çinkolara bulunan mücevher ve kuyumcu malzemeleri de hurda olarak kabul edilebilir. Firmamız sizler için en iyi fiyatlandırmayı sunuyor.

Sarı Hurdası Nedir?

Sarı hurdası, bakır ve çinko karışımında meydana gelen madenlerin kullanıldığı ürünlerdir. Bu tarz materyaller ve eşyalar renginde atma meydana geldiğinde ve artık kullanılmaya devam etmediği takdirde hurda niteliği kazanır ve ek gelir kazanmanız için bir fırsat olur. Gebze sarı hurdası kaç para sorusu da her zaman akıllarda yer alır. Oldukça kullanışlı olan ancak elbet bir gün kullanım ömrü biten sarı hurdaların fiyatlandırmaları ise şu şekildedir;

 • Araiş sarı hurdası ms-70, 24.00 TL’dir.
 • Araiş sarı hurdası ms-64, 23.40 TL’dir.
 • Çubuk ucu parça sarısı 18.80 TL’dir.
 • Çubuk sarı talaşı 19.70 TL’dir.
 • Kırkambar hurdası sarı 19.00 TL’dir.
 • Sarı radyatör hurdası 18.00 TL’dir.
 • Vana, musluk sarı hurdası ise 19.00 TL’dir.

Bu fiyatlar en güncel fiyatlardır ve Gebze sarı hurdası kaç para sorusuna da firmamız güvencesinde cevap almış oluyorsunuz.

Sarı Hurdasının Önemi

Maden olarak bir hayli değerli olan sarı, hurda olarak da sektörde ve ekonomide önemli bir yer tutuyor. Bakırın ve çinkonun karışımı sonucunda meydana gelen bu değerli madenin kullanım alanları da oldukça geniştir. Nitelik olarak üretilen tüm ürünlerde kalitesini ortaya koyan madene yönelik olarak Gebze sarı hurdası kaç para sorusu da her zaman sorulan sorular içinde yer alır. Sarı hurdasının kullanım alanları ise;

 • Dekorasyon ürünleri,
 • Pişirme araç gereçleri,
 • Kesici aletler,
 • Ulaşım araç gereçleri,
 • Vidalar ve çubuklar olarak bilinir.
İlginizi Çekebilir:  Sancaktepe Atatürk Mahallesi Hurdacısı

Kullanım alanı giderek genişleyen sarı madenin işlenmesinden kalan artıklar genel olarak sarı hurdası adını alır. Takriben Gebze sarı hurdası kaç para sorusu da akıllara yerini alır.

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gebze sarı hurdası kaç para sorunuzla birlikte merak ettiğiniz her şeye yanıt veriyoruz. Hem güvenilir şekilde hem de kaliteli şekilde yürüttüğümüz bu çalışmalarla sektöre ve geri dönüşüme katkı sunma avantajı elde edebilirsiniz. Elinizde var olan atıl sarı hurdaları gelip alıyor ve değerinde ölçüp, biçip, tartıp ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

Bizlere Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ulaşabilir ve Güncel Hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfamızdan yada 0505 004 07 02 Telefon numaramızdan veya Yorumlar kısmında belirterek bizlere hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze organize sanayi hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir