• Mail : bilgi@nethurdaci.com

Bobin Hurdası

Hurda Bobin Alımı

Bobinler genelde tekstil sanayisinde ipliklerin sarılması için kullanılan bir materyaldir. Bu bobinler kullanılacağı yere ve işlevine göre metal ya da plastik olabilmektedir. Aynı zamanda elektrikli motorlarda da bobinler kullanılmaktadır. Bu bobinler ise tamamen metal ağırlıklıdır. Firma olarak bu metal ağırlıklı olan bobin hurdalarının alımını gerçekleştiriyoruz. Artık kullanmadığınız, zaman içerisinde yıpranmış ve işlevini yitirmiş olan bobinleri bizlere getirerek değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Bobin hurdası oldukça değerlidir.  Bu hurdaları bizlere getirdiğinizde sizlere değerinde bir ücret sunuyoruz. Bu şekilde elinizdeki hurdalardan kazanç elde edebilirsiniz. İş yerinizde boş yere yer kaplayan bu bobinlerden kurtulabilirsiniz.

Bobin Hurdası Geri Dönüşüm

Hurda alımı konusunda firma olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Bizlerden hizmet almak için tek yapmanı gereken bizlere telefon numaramızdan ulaşmak olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden de rahatlıkla hurda alımı ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Hurda alımı için firmamızı aradığınız da kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak elinizdeki hurdaların alımını gerçekleştiriyoruz. Bu hurdaların çevreye zarar vermesini önlemek için geri dönüşümünü sağlıyoruz. Bobin hurdası geri dönüşüm yapıldıktan sonra metal cinsine göre daha sonra hammadde olarak da kullanılmaktadır. Bu şekilde elinizde bulunana değersiz hurdaların alımını gerçekleştirerek geri dönüşümün sağlayıp tekrar değerlenmelerini sağlıyoruz. Bu şekilde elinizdeki bobin hurdalarından kazanç elde ederek yeni bir bobin de tedarik edebilirsiniz.

Bobin Hurdası Alımı

Bobin hurdası genelde bakır, demir gibi materyallerden üretilmektedir. Metal yönünden zengin olduğu için bobin hurdası alımı değerlidir. Genelde bu tarz hurdalar tekstil fabrikalarında çok bulunmaktadır. Fabrika atıklarından olan bu bobinleri bizlere getirerek değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bobinlerin çevreye zarar vermesini de önlemiş olacaksınızdır. Bobin hurdalarının alımı için bizleri aradığınızda konumunuzu bildirebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya gelerek elinizde bulunana hurdaların alımını gerçekleştiriyoruz. Geri dönüşüm işlemlerinden sonra da bu bobinlerin kullanılabilecek hale gelmesini sağlıyoruz. Firma olarak sizlere değerinde bir ücret vererek, tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz. Tecrübemiz ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bizlere ulaştığınızda size ekibimizi yollayarak bobinlerin alımını gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

Hotline
+905050040702