Şekerpınar Hurdacı 0505 004 07 02

By | Şubat 5, 2023
Sekerpinar Hurdaci

Şekerpınarda Hurdacı

Sanayinin önde gelen bölgelerinden birisi olan Şekerpınar ’da hurdacı faaliyetlerimizi sürdüren bir firmayız. Şirketimiz Gebze’de bulunuyor olup, Şekerpınar geri dönüşüm firmaları arasından en çok tercih edilen işimizi düzgün yapan hurdacılar arasında yer almaktayız. Ağırlıklı olarak fabrika hurdası alan hurdacı olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Şekerpınar bakır hurdası alımı gerçekleştirirken yerinden alıyoruz ve ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Şekerpınar fabrikaların çok olduğu bölgelerden birisi olduğu için fabrika imalat atığı hurdası alımı da gerçekleştirmekteyiz. Şekerpınar fabrika hurda temizliği için de bizi 7/24 arayabilirsiniz. Şekerpınar alüminyum hurdası gibi değerli madenler yine tarafımızca alınmaktadır. Unvanımız Şekerpınar hurdacı olarak bilinir ve işimizi gerçekten iş güvenliği sertifikasına sahip personellerimiz tarafından yapmaktayız.

Hurdacı İletişim

Bilindiği üzere Şekerpınar Kocaeli’nin Çayırova ilçesine bağlı bir semttir. Gebze Sanayi bölgelerinin geçiş güzergâhı olduğu için yoğun bir trafiğe sahip olmasının yanı sıra şirin bir köy merkezi vardır ve burada da Şekerpınar hurdacı ile görüşme yapılabilecek bir ortamdır.

Hurda Çeşitleri

Şekerpınar radyatör hurdası alımı gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda Şekerpınar atık yağ hurdası alımı da yapmaktayız. Faaliyetlerimiz arasında aynı zamanda Krom hurdası alımı da mümkün olabilmektedir. Kısacası metal üzerine ne varsa alımını yapmaktayız. Bunlar nikel, akü hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, demir hurdası vs. daha da türetebiliriz.

Şekerpınar fabrika sökümü işleri de yine tarafımızca yapılır. Şantiye hurdası alındığı gibi fabrikanın içerisinden çıkacak olan jeneratör, kompresör veya chiller hurdası da almaktayız. Sadece maden hurdası alımı değil aynı zamanda trafo hurdası, pres hurdası, çatı makası hurdası veya soğutma sistemleri hurdası alımı gerçekleştirmekteyiz.

Şekerpınardan hurda alan yerler ile ilgili arayış içerisindeyseniz buradan belli edemediğim tüm kullanım özelliğini yitirmiş hurda malzemelerin satışını bize yapabilirsiniz.

Şekerpınar elektrik kablosu hurdası aldığımız gerçeğini de atlamamak gerekir. Özellikle alımlarımız fabrika hurdası üzerine olmaktadır. Şantiye hurdası için de yine Şekerpınar hurdacı firmaları arasından bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Fabrika araiş hurdası ya da fabrika imalat hurdası için bizi güvenle arayabilirsiniz. Şekerpınar inşaat hurdası alımı süreçlerimiz de bulunmaktadır. Bunların başında çatı sacı hurdası gelmektedir.

Fabrikaların işlediği herhangi bir metal madeninin artıklarını almak en çok yaptığımız iş süreçlerinden birisidir. Fabrika üzerinde yetkili bir kişiyseniz bizimle iletişime geçerek gerekli şartları ve koşulları, fiyatı görüşerek hurda alımı gerçekleştirmeden önce tartılan malzemeler ya da ikinci el olarak satın alınacak olan malzemelerin ödemeleri firmanıza nakit olarak yapılmaktadır. Şekerpınar boru hurdası ya da ikinci el profil boru alımı da yapmaktayız.

Hurda Alımını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

GSM ve WhatsApp: 0505 004 07 02

Satmak istediğiniz hurda malzemelerin resimlerini, fotoğraflarını WhatsApp numaramıza göndermeniz durumunda fiyat alabilirsiniz. Yerinde gördükten sonra gerekli anlaşma sağlanır ve alım gerçekleştirilir. Fiyat almak için mail adresimiz üzerinden tekliflerimizi iletebiliriz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir