Plastik Hurdası

By | Ağustos 5, 2018

Gebze hurda plastik firması olarak bir konuya dikkat çekmek isteriz. Atıkların dünyaya verdiği zararı tartışmak istersek eğer en fazla plastik atıklarının doğada çok ciddi zararlara yol açtığını gözlemlemekteyiz. Dünyanın ekolojik dengesini bozan en büyük unsurlardan birisi olan plastikler doğada 1000 yıl varlığını sürdürebilmektedir. Etrafa atılan poşetler, plastik şişeler, naylonlar veya diğer tüm plastik türleri doğanın en büyük düşmanlarından birisidir. Dünya geneli alınan kararlar ekolojik dengenin bozulmasına müsaade etmemek adına plastik üzerine geri dönüşüm yapılmasını desteklemekte ve ülkemizde gerekli tedbirleri almak üzere hurda plastik geri dönüşüm üzerine yoğun bir mesai ayırmaktadır. Bizler de plastik hurdası alımı yaparak hem doğayı koruyoruz, hem plastikleri yeniden kullanım için geri dönüşüme kazandırıyoruz hem de doğadaki görüntü kirliliğini minimuma indirmiş oluyoruz. Firmamız diğer tüm hurdacılar ile irtibat halinde olup koordineli bir şekilde hurda plastik alımı gerçekleştirmektedir.

Firmamız plastik hurdası konusunda ayrım gözetmeksizin her türlü plastiğin alım sürecini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bizlere sorulan sorulardan birisi de hurda plastik fiyatları olmaktadır. Fiyatlar ülke ekonomisinin sürekli değiştiği günlerde olmasından dolayı fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Anlık olarak fiyat bilgisi veriyor olmamız ise profesyonelliğimizin bir simgesi haline gelmiştir.

Plastik hurdası alımı yaptığımız zaman tesisimize getirilen hurdalar ayrıştırma sürecine girer ve her plastik türü ayrı ayrı alanlara konulur. Sonrasında presleme süreci başlar ve eritilmek üzere ilgili işlemlere başlanır. Ayrıştırma süreci gözle veya elle yapılması pek mümkün olmayan bir işlemdir. Teknolojiyi yakından takip ediyor olmamız bizlere teknolojik cihazlara sahip olmamızı sağladı ve bugün her plastiğin türüne, cinsine göre makine üzerinden ayrıştırma yapabilmekteyiz. Örneğin; PVC plastik hurdası veya hurda granül plastik gibi düşünülebilir.

Ülkemizde hammadde fiyatlarının pahalanmasından sonra şirketler, firmalar geri dönüşüm malzemelerinden olan plastiklere ağırlıklı olarak üzerinde durmaya başladıklarını söyleyebiliriz. Polipropilen hurda plastik mesela oldukça rağbet göreler arasındadır.

Gebze Plastik Hurda Alımı

Firmamız Gebze’de bulunuyor olsa da başta İstanbul plastik hurda alımı yapmakla beraber çeşitli yakın il ve ilçelerden polietilen hurda plastik alımları da tarafımızca yapılmaktadır. Türkiye pazarında ve uluslararası pazarda oldukça rağbet göre hurda plastik alımı yaptığımız süreç boyunca profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Örneğin; hurda ABS plastik satmak istiyorsunuz ve bizimle iletişime geçtiğiniz an itibari ile sizlere güncel hurda plastik fiyatları hakkında bilgi aktarımı sağlarız.

hurda plastik

Firmamız plastik hurda alımı yapan güçlü firmalar arasında olup geri dönüşüm için gerekli tüm teçhizat ve personele sahiptir. Firmaların anlık ihtiyaçlarını karşılamak adına güçlü bir yapısı olduğu gibi güleryüzlü hizmet vermektedir.

Alımını Yaptığımız Hurda Plastik Çeşitleri

Öncelikle firmamız Dilovası hurda plastik alımı için de etkili bir çalışma içerisindedir. Firmalara konteyner temini yapabilmekteyiz. Hurda şeffaf PVC, hurda ABS plastik, hurda polikarbon, hurda antişok, hurda plastik çapak, imalat artığı hurda plastik alımı, plastik hurda çuval, beyaz hurda PVC, hurda granül, toz PVC hurda, siyah abs granül hurdası, renkli plastik hurdası, hurda naylon, hurda möblen çapak, süt beyaz möblen çapak hurdası gibi alım süreçlerimiz vardır.

Plastik hammadde alan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gebze başta olmak üzere, Kartal, Kurtköy, Pendik, Tuzla, Aydınlı, Orhanlı, Dilovası, Körfez, Maltepe, Ataşehir gibi İstanbul’un Avrupa yakası veya Anadolu yakası olan her bölgeden plastik hurdası alımı gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir