ikinci El Çatı Makası Hurdası – Köşebent Çatı Makası

By | Temmuz 15, 2018

İnşaat sektörünün vazgeçilmez terimlerinden olan çatı makası bilindiği üzere çatı sistemlerinin de vazgeçilmezlerinden birisidir. Özellikle de sanayi yapılarında tercih edilen çelik çatı makasları aynı zamanda çelik konstrüksiyon olarak adlandırılmaktadır. Estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra pratik ve sağlam yapısıyla bilinir. Çeşitli doğa olaylarından etkilenmeyen, çelik, demir gibi malzemelerin birbirlerine tutturularak yapılması sağlanan çatı makası hurdası da ikinci el çatı makası alanlar ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda ya da ebatlarda imal edilen çatı makasları örneğin; 6 metre çatı makası hurdası olarak adlandırılabilmektedir. Petek çatı makası hurdası alımı da yapmaktayız. 10 metre çatı makası alanlar ya da ikinci el çatı makası alanlar ile ilgileniyorsanız bizden daha iyi fiyat vereni bulmanız zor olabilir. Hurda çatı makası satmak istiyorsanız mutlaka bize fiyat sorunuz.

Hurda çatı makası kaç kilo ağırlığında olursa olsun bizlere örneğin; 15 metre çatı makası hurdası ya da 20 metre ikinci el çatı makası var demeniz yeterli olacaktır. İkinci el köşebent olarak da isimlendirdiğimiz çatı makası hurdası değerinde fiyatla alınır. Köşebent hurdası satmak için Gebze çatı makası hurdası ile ilgili olarak iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Üstelik söküm işleri de firmamıza aittir. Satmak için örneğin; 9 metre düz makas 10luk köşebent hurdası var demeniz bizim için yeterli olacaktır. Bu gibi satış işlemlerinde bize WhatsApp ile resim yollamanız daha hızlı alışveriş olacaktır.

İkinci El Çatı Makası Alanlar

Çatı makası satmak istiyorsanız sizin yerinden sökmenize gerek yok. Üstelik çatı makası hurdası olarak da vermeniz gerek yok. Biz her ne kadar faaliyetlerimizi hurdacılık alanında geliştiriyor olsak da ikinci el çatı makası alımı yapmaktayız. Malzeme olarak değerinde fiyat verdiğimiz doğrudur. Yani çelik çatı makası satmak için hurdaya vermemenizi öneriyoruz. Bizi aradığınız zaman 2. El çatı makası 13.5 metre 10 adet veya adet sayısının ne kadar olduğunu iletmeniz durumunda anında fiyat tarafımızca verilecektir. Özellikle Gebze çatı makası alanlar kategorisinde bizi değerlendirebilirsiniz.

18 Metre Köşebent çatı makası elinizde mevcutsa bize sormadan satmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu gibi malzemeleri Türkiye geneli bizler satın almaktayız. Değerini düşürmeden, ölü fiyatlara vermemek adına mutlaka bizden fiyat alınız. Petek makas hurdası da yine bizim ilgi alanlarımızdan birisidir.

İkinci El Çatı Makasını Kim Alır?

Elinizde çatı makası varsa ve sökülmesi gerekiyorsa bu malzemeleri tam alıcısına vermek istiyorsanız mutlaka bizi arayınız. Üstelik çatı makası sökümü için ekstra ücret ödemenize gerek bile kalmıyor. Mesela 20 adet çatı makası satılık diyerek bizi aramanız durumunda yerinde gelip gördükten sonra direkt olarak size fiyat verebiliriz. Sizde daha önce fiyat aldıysanız eğer bizim fiyatlarımızın ne kadar yukarıda olduğunu fark edebilirsiniz. m2 çelik konstrüksiyon fabrika çatı makası hurdası tamamen bizim süreçlerimizden birisidir. ikinci el 17 metre çatı makası satmak için Gebze’de olmanız gerekmiyor her an bizimle iletişim halinde olarak İstanbul çatı makası alan firmalar gibi bizi de düşünebilirsiniz.

16 metre çatı makası 80lik köşebent olarak bize iletmeniz durumunda anında nakit ödeme ile yerinden hem söküm işleri yapıyoruz hem de hurda araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz. Eğer trapez sac ile birlikte köşebent veya diğer adıyla çatı makası satmak istiyorsanız bizi mutlaka arayınız.

70lik köşebent hurdası olarak bizimle iletişime geçtiğiniz zaman biz bu malzemeyi hurda olarak satın almayız. ikinci el çatı makası olarak satın alacağımız için size vereceğimiz fiyatı yüksek bulabilirsiniz. Düz örgü çatı makası veya eğimi olmayan çatı makasları ister yapılı olsun isterse sökülmüş olsun yine biz aynı fiyatları vermekteyiz. Sökülmüş çatı makası hurdası genel olarak ikinci el sökülmüş çatı makası olarak adlandırılmaktadır.

15 metre çatı makası yüksekliği ne olursa olsun kaç metre kare olursa olsun satmak istiyorsanız şuan için doğru adrestesiniz. Bizi aradığınız zaman örneğin; 5000 metre kare çelik konstrüksiyon elimizde ikinci el olarak mevcut gibi söylemlerinize istinaden yerinde keşif yaparak fiyat verebiliriz. Cinsi, türü ne olursa olsun telefon üzerinden de fiyat alabilirsiniz. Petek makas yada petek kiriş için ayrı bir fiyat verme anlayışımız mevcuttur.

  1. el köşebent makası 10 metre 500 adet gibi farkındaysanız ebatları ve adetleri ayrıca kilosuna değer vererek fiyat verme anlayışı ile hareket etmekteyiz. Boru ve köşebent malzemesi ile yapılmış bir çatı malzemesinin alıcısını arıyorsanız mutlaka bizimle iletişim halinde olunuz. Elinizde satılacak ikinci el çatı makası varsa eğer sizden istediklerimiz şunlardır.

20 metre çatı makası için petek makas mı yoksa normal mi olduğuna, içeriğinde boru malzeme kullanılıp kullanılmadığına hafifliğine, ara genişlik ve yükseklik ile ilgili detayları mutlaka bize bildiriniz. Ayrıca bu bilgilerin tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız bizi aradığınız zaman 10 metre ikinci el çatı makası, 14 metre ikinci el çatı makası, 16 metre ikinci el köşebent ya da 17 metre ikinci el çatı makası elimizde mevcut ne kadar alırsınız gibi söylemlerle bize bilgi verebilirsiniz. Satacağınıza karar verdiğiniz andan itibaren araçlarımız gelir ve yüklemeyi yapar. Çatı makası hurdası yanındayken gerekli anlaşma sağlanır ve ödeme nakit yapılır. 1. Kalite çatı makası veya ikinci el 2. Kalite çatı makası hurdası için alım yapmaktayız.

18 metre çatı makası NPI sac plakadan yapılmış olan ve üzerinde vinç yolu olan çatı makasları alınır. İkinci el npı makas için bizimle iletişim halinde olabilirsiniz. 2. El Çelik Çatı Malzemeleri İçin Bizi Arayabilirsiniz. İkinci el hafif çatı makası ya da ikinci el ağır çatı makası hurdası alım  işlemleri için detayları bizlerden alabilirsiniz. Çıkma çatı makası alanlar, ikinci el çıkma çatı makası alanlar, çatı makası hurdacıları için doğru yerdesiniz.

Aşağıdaki listeden de anlaşılacağı üzere çatı makası hurdası üzerine ya da ikinci el çatı makası üzerine ne varsa hem alıyoruz. Yerimiz Kocaeli / Gebze ilçesindedir. Türkiye’nin her yerinden ikinci el çatı makası alımı yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

One thought on “ikinci El Çatı Makası Hurdası – Köşebent Çatı Makası

  1. mehmet berra akyol

    300 metrekare ; 6 metre yükseklik sadece makaslar ve ayakların fiyatı ne olur?

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir