• Opening Time : 8:30 AM - 9:30 PM

Hurda Çekmeli Araç Alımı

Çekme Belgeli Kamyon Alımı

Otomobiller her geçen gün yeni modelleri ve yeni işlevleri ile kişilerin isteklerini daha fazla karşılamaktadır. Bu yüzden eski, araçlara olan ilgi de giderek azalmaktadır. Artık çoğu araç kullanılmadığı için bakımsızlıktan işlevi dışında kullanılmakta ve hurda yerine geçmektedir. Bu araçlarınızın değerlenmesi için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere hurda Çekmeli Araç Alımı konusunda en iyi hizmeti vererek sizlere bu hurdalardan kazanç elde etme imkanı sunuyoruz. Elinizdeki hurdaların alımını biz gerçekleştirerek araçlarınızın çekerek geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Bu şekilde artık kullanmadığınız ve işlevini yerine getirmeyen hurda yerine geçen araçlarınızın çekimini yapıyoruz. Sizlere bu konuda 7/24 hizmet vererek her an bizlere ulaşma kolaylığı da tanıyoruz. Günün her saatinde rahatlıkla bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Firma olarak tamamen kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde sizlere geri dönüş yapıyoruz.

Hurda Çekmeli Araç Alımı Geri Dönüşüm

Trafik kanunu gereğince yaş sınırını geçmiş olan araçların trafiğe çıkması yasaklanmıştır. Elinizde bulunan yaş sınırını geçmiş olan araçlarınızın alımını gerçekleştirerek firma olarak sizlere hurda hizmeti veriyoruz. Bu hurda yerine geçen araçlar belli bir süre sonra kimyasal madde akıtarak toprağa ve çevreye zarar vermektedir. Bu yüzden mutlaka araçların geri dönüşümlerinin yapılması gerekmektedir. Firma olarak bu araçların alımını sağlayarak geri dönüşümlerini sağlıyoruz ve çevreye zarar vermelerini önlüyoruz. Hurda Çekmeli araç Alımı Geri Dönüşüm için rahatlıkla firmamıza ulaşabilirsiniz. İsterseniz İnternetten bizlere ulaşabileceğiniz gibi iletişim numaranızı arayarak da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Nerede olursanız olun bulunduğunuz konuma gelerek araçlarınızın çekilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde sizlere kolay bir hizmet imkanı veriyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde yer kaplayan hurda haline gelmiş olan araçları alarak parçalarının değerlenmesini sağlayarak geri dönüşümlerini yapıyoruz. Bu araçlardan çıkan parçalar tekrar geri dönüştürülerek hammadde olarak kullanılmaktadır. Bu şekilde hurda yerine geçen araçlarınızın değerlendirilmesine imkan verebilirsiniz ve bu araçlardan değerinde bir kazanç da elde edebilirsiniz. Firma olarak sizlere değerinde ücretler sunuyoruz. Bu şekilde hurdaların çevreye de zarar vermelerini engellemiş olacaksınızdır.

Hurda Çekmeli Araç Alımı Hizmeti

Hurda araçların trafikten çekilme yaşı 1985-1990 olarak belirlenmiştir. Bu araçların çekilmesi için de belli bir ücret araç sahibine verilmektedir. Bu araçlarınızın çekilmesini sağlayarak kazanç elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda bu hurdaların, çevreye olan zararlarını da önlemiş olacaksınızdır. Trafikte seyir güvenliği için bu araçların kesinlikle trafiğe çıkması yasaktır. Bu yüzden mutlaka elinizde bulunan yaş sınırını geçmiş olan araçların alımını sağlamalısınız. Hurda çekimi Alımı hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz, firmamız hurda çekimi konusunda sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Bizlere ulaşarak hurda araçlarınızın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Yeni nesil bir otomobil için elinizde bulunan hurda yerine geçen aracın alımını sağlayarak da kazanç elde edebilirsiniz. Bu araların trafiğe çıkması oldukça sakıncalı olduğu için kesinlikle seyir etmeleri yasaklanmıştır. Bu araçların evinizin bahçesinde yer kaplaması yerine bizleri arayarak hurda olarak değerlendirilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu araçlardan kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için bir çekme belgesi çıkarmanız gerekmektedir. Aracın yaşı durumu ile alakalı her şey bu belgede yer alacaktır. Bu şekilde aracınızın çekilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda yasal ve güvenilir bir hizmet Ağu sunarak kolay bir şekilde araçlarınızın çekilmesini sağlamaktır. Günün her saatinde bizleri arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde bizlerden hizmet alarak araçlarınızın çekilmesini sağlayıp tekrar değerlenmelerine de imkan vermiş olacaksınızdır. Firma olarak her aracın ilk olarak geri dönüşümünü sağlayarak tekrar değerlenmelerine yardımcı oluyoruz.

Prev Post

Next Post

Bir cevap yazın

WhatsApp
WhatsApp
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
TELEFON ET