Gebze Tekstil Firesi Hurda Kumaş Kırpıntı Alınır

By | Eylül 13, 2018

Tekstil firesi olarak bilinen atık kumaşları geri dönüşüme kazandıran bir firmayız. Kumaş hurdası olarak da adlandırılan bu süreçle ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz. Tekstil firesi fiyatları için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kırpıntı kumaş geri dönüşüm üzerine çalışma yapan firmamıza hurda kumaş satımı gerçekleştirebilirsiniz. 1 ton ve üzeri tekstil firesi için Gebze’de bulunan firmamız İstanbul geneli hurda kumaş almaktadır. Aynı zamanda İzmit tekstil firesi ve Sakarya tekstil firesi hurdası olarak da bizleri rehberinize kayıt edebilirsiniz.

Penye kırpıntı kumaşı alan yerler arasında emin olabilirsiniz ki elimizden geldiği kadar yüksek fiyatlar vermekteyiz. Pamuk beyaz kırpıntı veya Pamuk beyaz tekstil firesi siyah, krem, pamuk rengi  ve astar gabardin firesi alımı yapmaktayız.

Gebze tekstil firesi veya kumaş parçası alan hurdacı geri dönüşüm firması olarak kesik elyaf siyah ve kesi elyaf beyaz olmak üzere yüksek fiyatlarla satın almaktayız.

Likra tekstil firesi alan yerler arasında olduğumuz bir gerçektir. Likra beyaz tekstil firesi, likra krem tekstil firesi ve naylon tekstil firesi alımı gerçekleştirmekteyiz.

Gebze Penye tekstil firesi hurdası geri dönüşüm firması alan bir firma olarak satın alma sürecimiz 1 ton ve üzeri şeklinde olmaktadır.

Hurdacı İletişim: 0505 004 07 02

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir